Potrzebujesz opieki? Zapytaj!

Info

Coraz więcej rodzin zadaje sobie pytanie jak połączyć pracę zawodową z pełną troski opieką nad starszymi członkami najbliższej rodziny. Bardzo dużo rodzin poszukuje instytucji, którym podstawowym zadaniem będzie opieka nad osobami starszymi. Wierzymy, że oferowane przez nas usługi pomogą Wam rozwiązać ten problem. Przyjmując osobę do opieki całodobowej zapewniacie swoim bliskim spokój i bezpieczeństwo.

Kim są nasze opiekunki?

Opiekunki, to około 50-letnie Panie pochodzące z Ukrainy. Każda z naszych kandydatek ma długoletnie doświadczenie w opiece nad osobą starszą i schorowaną. Dzięki posiadanej wizie mogą one legalnie mieszkać i pracować na terenie naszego kraju. Całodobowa opieka dla osób starszych dla naszych opiekunek to więcej niż praca – to zamiłowanie i poświęcenie się potrzebującej osobie.

Opiekunka, która zamieszka z Twoim najbliższym stanie się z pewnością częścią Waszej rodziny a jej codzienna praca, to nie tylko opieka nad seniorem. Z dnia na dzień jej relacje z Wami będą bliższe a ona stanie się przyjacielem rodziny. Opieka całodobowa stanie się rozwiązaniem idealnym, na które jesteście sobie w stanie pozwolić.

 

Zakres opieki

Podczas pełnienia opieki całodobowej nad pacjentem opiekunki wykonują bardzo różne czynności wynikające z indywidualnych  potrzeb pacjenta. Typowe obowiązki opiekunki to

 • bezpośrednie sprawowanie opieki nad chorym
 • podawanie leków
 • prowadzenie domu ,robienie zakupów ,sprzątanie ,gotowanie
 • toaleta chorego
 • dotrzymywanie towarzystwa
 • spacery
 • i inne, do indywidualnego  ustalenia

 

Jak zapewnić  troskliwą opiekę całodobową  dla Twoich najbliższych ?

 1. Wypełnij   ankietę zgłoszeniową  i poczekaj  na kontakt  od Twojego Gawo  Opieka  Koordynatora  w celu omówienia wszystkich  szczegółów.
 2. Przygotuj aplikację i podpisz umowę z Gawo Opieka.
 3. Wybierz odpowiednią kandydatkę,ustal termin rozpoczęcia pracy.
 4. Przyjmij opiekunkę w swoim domu, która stanie się częścią rodziny i roztoczy troskliwą opiekę nad Twoimi najbliższymi.
 5. Wyślij Zgłoszenie!

 

Zobacz wszystkie Poznaj Naszych Kandydatów

Olena Korzun

Staż: 26 lat

Doświadczenie:

Pielęgniarka z 26 letnim stażem pracy. Doświadczenie nad pacjentami z różnymi schorzeniami. Pełna opieka pielęgniarska
więcej

Olga Ermolova

Staż: 20 lat

Doświadczenie:

6 lat doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Pacjenci leżący i chorzy na Alzheimera.
więcej