Potrzebujesz opieki? Zapytaj!

Szukacie Państwo pielęgniarki?

Mamy dobrą wiadomość! Możemy zrekrutować dla Was wykwalifikowane pielęgniarki z pięcioletnim prawem wykonywania zawodu na terenie Polski!

Agencja Gawo Recruitment istnieje na polskim rynku od 1999 roku (certyfikat KRAZ nr 961). Specjalizujemy się w rekrutacji personelu medycznego. W związku z dużymi brakami odpowiednich kandydatów na polskim rynku z powodzeniem rekrutujemy pracowników z Ukrainy na zlecenia domów opieki i szpitali. Posiadamy sieć biur na terenie Ukrainy, co pozwala nam prowadzić duże rekrutacje i pozyskiwać najlepszych specjalistów w krótkim czasie.

W związku z wejściem w życie nowych przepisów (Ustawa z dnia 27 listopada 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w celu zapewnienia w okresie ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii kadr medycznych Dz.U. 2020 poz. 2401) pielęgniarki z Ukrainy/Białorusi mogą uzyskać prawo wykonywania zawodu na 5 lat. Co ważne, przepis ten jest tymczasowy i obowiązuje tylko w czasie trwania pandemii, a po jej zakończeniu nie będzie można korzystać z preferencyjnych warunków. Aktualne przepisy są bardzo korzystne dla pracodawców, gdyż prawo wykonywania zawodu jest wydawane w powiązaniu z wnioskującym pracodawcą. W ciągu pięciu lat pracownik nie będzie mógł zmienić miejsca pracy.

Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska:

  • Pielęgniarka
  • Opiekun osób starszych
  • Personel sprzątający

Udzielamy pełnego wsparcia we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem przez pracowników pozwoleń na pracę, prawa wykonywania zawodu i wiz. Nasze usługi objęte są gwarancją. Jeśli zrekrutowany przez nas pracownik nie będzie spełniał Państwa oczekiwań, to przeprowadzimy ponowny proces rekrutacyjny bez dodatkowych opłat.

Oferujemy najwyższy poziom usług rekrutacyjnych w bardzo atrakcyjnych cenach, które negocjujemy indywidualnie z klientem, dostosowując wysokość prowizji do wielkości zamówienia.

Mamy nadzieję, że zainteresowała Państwa nasza oferta. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji.