Potrzebujesz opieki? Zapytaj!

W związku z wejściem w życie nowych przepisów pielęgniarki z Ukrainy/Białorusi mogą uzyskać prawo wykonywania zawodu na 5 lat. Co ważne, przepis ten jest tymczasowy i obowiązuje tylko w czasie trwania pandemii, a po jej zakończeniu nie będzie można korzystać z preferencyjnych warunków.

W Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie, w którym kwarantanna dla osób przyjeżdzających do Polski została zniesiona. Aby jej uniknąć, trzeba spełnić jeden ważny warunek. Jaki?

Jest możliwość uniknięcia 10-dniowej kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy. Zgodnie z nowym rozporządzeniem, zwolniona z kwarantanny może być osoba, która posiada negatywny wynik testu na koronawirusa. Konieczne jest, aby wykonać badanie w ciągu 48 godzin przed przekroczeniem granicy, co oznacza, że test trzeba zrobić za granicą.

Nowy przepis obowiązuje od 23 stycznia.

W związku z sytuacją epidemiologiczną, związaną z rozprzestrzeniania się Koronawirus (COVID-19), nasza firma podjęła decyzję o zmianie sposobu obsługi klientów. W terminie od 10.03.2020 do odwołania obsługa klientów tylko online. Biuro w Gdyni nie przyjmuje interesantów.

Życzenia świąteczne

Składamy Państwu serdecznie życzenia. Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowym Roku 2021!

Przerwa świąteczna. Informujemy, iż w dniu 24.12.2020 biuro będzie nieczynne.

Informujemy, iż w dniu 24.12.2020 biuro będzie nieczynne.

Jeśli poszukujecie Państwo  troskliwej opieki dla swoich najbliższych to polecamy nasze usługi.

Koszt miesięczny to tylko 2000 - 2500zł/netto w zależności od stanu zdrowia pacjenta.